onlinemag.cz Další magazíny: Auto moto | Cestování | Domov | Finance | Reality | Elektro | Kultura | Móda | Hobby | Sport

Výherní automaty, zábava i hazard

Snadné získání majetku nebo peněz láká lidi už od pradávna. Na tomto lákadle dokázalo na jedné straně mnoho lidí zbohatnout a na té druhé přijít na mizinu. Jak to s výherními automaty je a jak ke hře přistupovat?

Do herny ale s rozumem

Určitě každého kluka v mládí láká zkusit si zahrát na automatu. Mít to štěstí a za malé kapesné získat během pár chvil klidně i tisíce. Představa je to krásná, ale šance na výhru bývá u hracích automatů velmi nízká. Tyto hrací přístroje bývají nastaveny tak, aby vyhrávaly oni nad hráči. Pokud Vyhraje hráč, je to více méně štěstí.

Aby nezůstalo jen u těch stinných stránek, automaty jsou občas i dobrou zábavou. Představte si letní akci s přáteli někde v kempu. Místní hospody jsou už dávno zavřené a k dispozici je pouze non-stop bar s hernou. Skvělé místo na pokračování a zábavu. Pokud se rozhodnete zahrát si na automatu, je dobré si dát nějaký finanční strop přes který nepůjdete. Pokud budete posilněni alkoholem, snadno zmizí obsah vaší peněženky v automatech.

Typy hracích automatů

Jaké typy automatů na vás v herně čekají? Můžete zkusit své štěstí na elektronické ruletě. Funguje na stejném principu jako klasická. Vsadíte si na barvu nebo čísla, stiskem tlačítka ruletu roztočíte a čekáte, zda se kulička zastaví na potřebném políčku. Strategií většinou bývá sázet na jednu barvu a postupně zdvojnásobovat částky.

Další typy automatů jsou klasické hrací automaty s kotouči, kde se jejich zastavováním snažíte získat stejné symboly vedle sebe. Dalším typem jsou videoloterijní terminály. Tyto výherní terminály jsou oproti klasickým zajímavější. Je zde mnohem větší pestrost her a také možnost sázet více peněz.

Lze na automat vyzrát?

Mnoho aktivních hráčů vám poví, jak vyhráli velké částky a budou se vás snažit přemluvit, abyste to zkusili taky, nebo dokonce půjčili peníze, že vám vrátí dvojnásobek. Bohužel právě zde platí přísloví „lehce nabyl, lehce pozbyl“. Pokud někdo vyhrál a hrál dále, většinou o vše zase přišel. Stálého rychlého výdělku z automatů se bohužel nedočkáte. Na jakém principu fungují automaty se můžete dočíst v článku: Výherní automaty, lze nad nimi vyzrát?